5. PROGRAM Slim Fit

To propozycja dla osób, które chcą zmienić swój sposób odżywiania, zredukować masę ciała, wzmocnić organizm i odmienić swój wygląd. Menu dostępne jest w różnych wariantach kalorycznych: 1200, 1500, 1800, 2000kcal. Jest zbilansowane i dostarcza wszystkich składników odżywczych. Spożywając te posiłki regularnie, nie odczuwa się napadów głodu, ponieważ każdy posiłek obfituje w składniki, które zapewniają uczucie sytości, ale przy tym wspomagają proces redukcji masy ciała.

ZOBACZ PRZYKŁADOWE MENU

W związku z dużą ilością zamówień grupowych, długoterminowych, chwilowo wstrzymujemy realizację zamówień indywidualnych.
Za niedogodności przepraszamy.
Wrócimy do Was wkrótce.

Dieta na odchudzanie z dowozem to idealne rozwiązanie dla osób chcących zrzucić zbędne kilogramy, ale zapracowanych lub nie posiadających umiejętności właściwego bilansowania posiłków. Dieta odchudzająca z dowozem pozwoli im na niekłopotliwe i odbywające się we właściwym tempie zbijanie wagi, poprzez dostarczenie codziennych, całodniowych posiłków zapakowanych w praktyczne pudełka i dowożonych we wskazane przez klienta miejsce. Dieta na redukcję wagi jest przy tym na tyle odpowiednio zbilansowana, że nie wywołuje u osób ją praktykujących napadów wilczego głodu o niewłaściwej porze, co często zdarza się osobom decydującym się na samodzielne odchudzanie. Dieta odchudzająca dowożona w programie Slim-Fit dostarcza bowiem wszystkich składników w odpowiednich ilościach, dzięki czemu powoduje uczucie sytości, ale jednocześnie dostarcza mniej kalorii wpływających pozytywnie na proces redukcji masy ciała… Rozwiń, aby czytać więcej