1. PROGRAM Wegetariański

To menu dla wegetarian i osób nie jedzących mięsa oraz ryb z różnych względów zdrowotnych. Jest dostępne w wersjach 1400, 1600, 1800, 2000 i 2400 kcal. Z diety wyłączono wszelkie gatunki mięsa, ryb oraz owoców morza. Źródłem białka są produkty i posiłki zawierające nasiona roślin strączkowych np. soczewicę, ciecierzycę czy soję oraz orzechy i nasiona innych roślin. Menu obfituje w różnego rodzaju warzywa i owoce, które dostarczają witamin, składników mineralnych oraz błonnika pokarmowego. Dzięki temu, menu wegetariańskie jest również idealne dla osób odchudzających się i chcących się zdrowo odżywiać.
Menu obejmuje 5 posiłków, w tym 3 dostarczające większej ilości energii oraz 2 mniejsze posiłki, mające zapobiegać uczuciu głodu i uzupełniające jadłospis w składniki odżywcze.

ZOBACZ PRZYKŁADOWE MENU

W związku z dużą ilością zamówień grupowych, długoterminowych, chwilowo wstrzymujemy realizację zamówień indywidualnych.
Za niedogodności przepraszamy.
Wrócimy do Was wkrótce.

Dieta wegetariańska staje się coraz powszechniejszym zjawiskiem, nie tylko wśród osób decydujących się na jej wybór ze względów ideologicznych, ale także zauważających spore korzyści z przestawienia organizmu na żywienie bez dodatku mięsa i przetworów nabiału. Coraz częściej mięso i inne produkty, które dostępne są w sklepach, są wysoko przetwarzane i pośledniej jakości, wywołując problemy żołądkowe, alergie i innego typu niedogodności. Dieta wegetariańska staje się więc coraz częściej nie tylko alternatywą żywieniową, ale po prostu wyborem korzystniejszym dla naszego zdrowia.

Dieta dla wegetarian dostępna w naszej ofercie to wygodna propozycja żywieniowa dla osób zapracowanych, które nie mają czasu na przygotowanie sobie jedzenia na co dzień i niekoniecznie pracują w pobliżu miejsc oferujących tego typu żywienie. Dieta wegetariańska z dowozem umożliwia wygodne przyjęcie odpowiedniej porcji jedzenia w dogodnym dla naszych klientów miejscu, w pracy lub w domu. Umożliwia zachowanie wyznaczników jakie zaleca dieta wegetariańska. Catering z dowozem zdejmuje zaś z naszych klientów martwienie się o wybór odpowiednich składników lub zapewnienie odpowiednich porcji energetycznych umożliwiających zachowanie zdrowia i pełnej sprawności organizmu…Rozwiń, aby czytać więcej