1. PROGRAM Wegetariański

To menu dla wegetarian i osób nie jedzących mięsa oraz ryb z różnych względów zdrowotnych. Jest dostępne w wersjach 1400, 1600, 1800, 2000 i 2400 kcal. Z diety wyłączono wszelkie gatunki mięsa, ryb oraz owoców morza. Źródłem białka są produkty i posiłki zawierające nasiona roślin strączkowych np. soczewicę, ciecierzycę czy soję oraz orzechy i nasiona innych roślin. Menu obfituje w różnego rodzaju warzywa i owoce, które dostarczają witamin, składników mineralnych oraz błonnika pokarmowego. Dzięki temu, menu wegetariańskie jest również idealne dla osób odchudzających się i chcących się zdrowo odżywiać.
Menu obejmuje 5 posiłków, w tym 3 dostarczające większej ilości energii oraz 2 mniejsze posiłki, mające zapobiegać uczuciu głodu i uzupełniające jadłospis w składniki odżywcze.

ZOBACZ PRZYKŁADOWE MENU

Loading...
0
* Wymagane

Dieta wegetariańska staje się coraz powszechniejszym zjawiskiem, nie tylko wśród osób decydujących się na jej wybór ze względów ideologicznych, ale także zauważających spore korzyści z przestawienia organizmu na żywienie bez dodatku mięsa i przetworów nabiału. Coraz częściej mięso i inne produkty, które dostępne są w sklepach, są wysoko przetwarzane i pośledniej jakości, wywołując problemy żołądkowe, alergie i innego typu niedogodności. Dieta wegetariańska staje się więc coraz częściej nie tylko alternatywą żywieniową, ale po prostu wyborem korzystniejszym dla naszego zdrowia.

Dieta dla wegetarian dostępna w naszej ofercie to wygodna propozycja żywieniowa dla osób zapracowanych, które nie mają czasu na przygotowanie sobie jedzenia na co dzień i niekoniecznie pracują w pobliżu miejsc oferujących tego typu żywienie. Dieta wegetariańska z dowozem umożliwia wygodne przyjęcie odpowiedniej porcji jedzenia w dogodnym dla naszych klientów miejscu, w pracy lub w domu. Umożliwia zachowanie wyznaczników jakie zaleca dieta wegetariańska. Catering z dowozem zdejmuje zaś z naszych klientów martwienie się o wybór odpowiednich składników lub zapewnienie odpowiednich porcji energetycznych umożliwiających zachowanie zdrowia i pełnej sprawności organizmu…Rozwiń, aby czytać więcej