KONTAKT

Libra COM Warszawa Sp. z o.o.
Ul. Lechicka 11/2, 02-156 Warszawa
NIP: 1132890847, REGON: 361268467, KRS: 0000560155
Zarejestrowane przez Sąd Rejonowy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy

Tel. 507-190-507
E-mail: [email protected]

Godziny pracy biura:
Poniedziałek – Piątek 09:00 – 17:00
Możliwość zamówienia online:
Poniedziałek – Niedziela 24/h

Realizujemy zamówienia na terenie Warszawy.

ZOBACZ STREFĘ DOSTAWY

Jeżeli chcesz odwołać zamówienie:
Klienci, którzy korzystają z programów LunaBox, mają możliwość odwołania swojego zamówienia w wybranym dniu (dniach). Odwołania należy dokonać drogą mailową lub telefonicznie, dwa dni przed planowaną dostawą. W przypadku odwołania dostawy poniedziałkowej, o informację prosimy do piątku do godz. 17.00.

Realizujemy zamówienia
dla mieszkańców Warszawy.

mapka dostaw

Pragniesz zadbać o swoje zdrowie i zacząć prawidłowe odżywianie? Nie musisz stosować morderczych diet i rezygnować z przyjemności jedzenia, aby zrzucić zbędne kilogramy, ładnie wyglądać, a także czuć się w pełni komfortowo każdego dnia. Catering dietetyczny, który oferujemy to rozwiązanie, na które postawiło już wielu mieszkańców stolicy – wśród nich możesz być również Ty! Nasz catering dietetyczny dla Warszawy obejmuje wiele zróżnicowanych programów żywieniowych, wśród których z pewnością każdy z Państwa znajdzie wariant odpowiedni dla siebie i doskonale dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Oferujemy dowóz w Warszawie, dzielnice: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Ursus, Ursynów, Warszawa Śródmieście, Wawer, Wola, Żoliborz. Jeżeli interesuje Państwa catering dietetyczny na najwyższym poziomie, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Doświadczeni oraz wykwalifikowani przedstawiciele z pewnością odpowiedzą na wszystkie nurtujące Państwa pytania.